• Hem
  • Tablå
  • Program
  • DOKUMENTÄRER
      1. Hur du får tillgång till

    1. Se mer av vårt innehåll på
  • Kontakta oss
      • National Geographic
        • National Geographic
        • National Geographic
      • NATIONAL GEOGRAPHIC SOCIETY
      • National Geographic Sverige
      • Integritetspolicy
      • Cookies Policy
      • Användarvillkor
      • SB&EUs Integritetspolicy
      • Upphovsrätt och AI

      Din e-postadress har verifierats och kommer att läggas till i vår databas. Du prenumererar nu på NatGeo nyhetsbrev

      Din prenumeration på nyhetsbrevet har avslutats. Vi hoppas vi ses snart igen!

      Your account has been verified! Welcome to 24kitchen! Become a great cook with help of the best chefs and their best recipies.

      National geographic

      Hitlers sista fäste

      Ikväll 21.00

      Hitlers sista fäste

      NU PÅ TV:

      Hela tablån
      NU PÅ TV:

      Dränerade världshav

      • 06.00Dränerade världshav

      • 07.00Car S.O.S

      • 08.00Car S.O.S

      • 09.00Hitlers sista fäste

      • 10.00Hitlers sista fäste

      • 11.00Ice Road Rescue

      • 12.00Hidden Beneath the Cities

      • 13.00Dränerade världshav

      • 14.00Haverikommissionen

      • 15.00Car S.O.S

      • 16.00Car S.O.S

      • 17.00Megafabriker

      • 18.00Ice Road Rescue

      • 19.00Ice Road Rescue

      • 20.00Dränerade världshav

      • 21.00Hitlers sista fäste

      • 22.00Decoding History's Prophecies

      • 23.00Haverikommissionen

      • 00.00Car S.O.S

      • 01.00Andra världskriget från ovan

      • 02.00Romarrikets försvunna skatter

      • 03.00Romarrikets försvunna skatter

      • 04.00To Catch a Smuggler

      • 05.00To Catch a Smuggler

      NU PÅ TV:

      Japan's Wild Side

      • 06.00Japan's Wild Side

      • 06.45The Incredible Pol Farm

      • 07.05The Incredible Pol Farm

      • 07.25Japan's Wild Side

      • 08.15Filippinernas dolda underverk

      • 08.55Kinas dolda kungariken

      • 09.45Japan's Wild Side

      • 10.30Filippinernas dolda underverk

      • 11.15Panda School

      • 12.00Panda School

      • 12.45Kinas dolda kungariken

      • 13.30Kinas dolda kungariken

      • 14.15Kinas dolda kungariken

      • 15.00Japan's Wild Side

      • 15.45Japan's Wild Side

      • 16.30Den otroliga dr Pol

      • 17.15Den otroliga dr Pol

      • 18.00Vildarnas rike

      • 18.45Vildarnas rike

      • 19.30Japan's Wild Side

      • 20.15Vildarnas rike

      • 21.00Den otroliga dr Pol

      • 21.45Den otroliga dr Pol

      • 22.30Kinas dolda kungariken

      • 23.15Vildarnas rike

      • 00.00Kinas dolda kungariken

      • 00.45Filippinernas dolda underverk

      • 01.25Panda School

      • 02.10Panda School

      • 02.55Japan's Wild Side

      • 03.45Filippinernas dolda underverk

      • 04.25Panda School

      • 05.15Japan's Wild Side

      National geographic wild

      Vildarnas rike

      Ikväll 18.00

      Vildarnas rike
      National geographic

      Decoding History's Prophecies

      Tisdag 22.00

      Decoding History's Prophecies
      National geographic wild

      Japan's Wild Side

      Torsdag 18.00

      Japan's Wild Side
      National geographic

      Super Scam Me

      Lördag 24 oktober 21.00

      Super Scam Me
      National geographic

      Haverikommissionen

      Tisdag 23.00

      Haverikommissionen
      National geographic wild

      Den otroliga dr Pol

      Tisdag 21.00

      Den otroliga dr Pol
      National geographic wild

      Big Cat Planet

      Onsdag 18.40

      Big Cat Planet
      Annonser
      National geographic

      Mysteries of Ancient Medicine

      Onsdag 21.00

      Mysteries of Ancient Medicine
      National geographic wild

      Kinas dolda kungariken

      Tisdag 22.30

      Kinas dolda kungariken
      National geographic

      Miraklet på Hudsonfloden

      Måndag 21.00

      Miraklet på Hudsonfloden
      National geographic

      Ice Road Rescue

      Torsdag 21.00

      Ice Road Rescue
      National geographic wild

      Hjälp, jag har blivit stucken!

      Torsdag 19.30

      Hjälp, jag har blivit stucken!
      • Hem
      • Tablå
      • Program
      • DOKUMENTÄRER
      • Hur du får tillgång till
      • Följ oss
        • National Geographic
          • National Geographic
          • National Geographic
          • Här hittar du
          © 2026 National GeographicCopyright - All Rights Reserved. Integritetspolicy - Cookies Policy - Användarvillkor - SB&EUs Integritetspolicy - Upphovsrätt och AI