• Hjem
  • TV-Guide
  • Serier
  • Dokumentarer
      1. Hvordan se kanalen

    1. Se programmer også på
  • Kontakt oss
      • National Geographic
        • National Geographic
        • National Geographic
      • NATIONAL GEOGRAPHIC SOCIETY
      • Annonsører
      • COOKIE POLICY
      • Personvernpolicy
      • Brukervilkår
      • SB&EUs personvernerklæring
      • Opphavsrett og AI

      Din e-postadresse er verifisert og legges til i vår database. Du abonnerer nå på NatGeo nyhetsbrev

      Din e-postadresse er verifisert og legges til i vår database. Du abonnerer nå på NatGeo sitt nyhetsbrev

      Your account has been verified! Welcome to 24kitchen! Become a great cook with help of the best chefs and their best recipies.

      National geographic

      Vinterveiens helter

      I kveld kl. 21.00

      Vinterveiens helter

      På TV nå:

      Hele sendeskjemaet
      På TV nå:

      Hemmeligheter på havets bunn

      • 06.00Hemmeligheter på havets bunn

      • 07.00Car S.O.S

      • 08.00Car S.O.S

      • 09.00Hitlers siste kamp

      • 10.00Hitlers siste kamp

      • 11.00Vinterveiens helter

      • 12.00Nazistenes sunkne ubåt

      • 13.00Nazistenes dødsleir: Den store flukten

      • 14.00Flyhavarikommisjonen

      • 15.00Car S.O.S

      • 16.00Car S.O.S

      • 17.00Richard Hammond's Workshop

      • 18.00Vinterveiens helter

      • 19.00Vinterveiens helter

      • 20.00Vinterveiens helter

      • 21.00Vinterveiens helter

      • 22.00Vinterveiens helter

      • 23.00Hitlers siste kamp

      • 00.00Car S.O.S

      • 01.00Andre verdenskrig fra oven

      • 02.00Romerriket's tapte skatter

      • 03.00Romerriket's tapte skatter

      • 04.00To Catch a Smuggler

      • 05.00To Catch a Smuggler

      På TV nå:

      The Hidden World of Snakes

      • 06.00The Hidden World of Snakes

      • 06.45Built to Survive

      • 07.05Built to Survive

      • 07.30Slangenes overraskelser

      • 08.15Germany's Magic Mountains

      • 09.00The Hidden World of Snakes

      • 09.45Slangenes overraskelser

      • 10.30Germany's Magic Mountains

      • 11.15Portugal's Wild Wonders

      • 12.00Portugal's Wild Wonders

      • 12.45The Hidden World of Snakes

      • 13.30The Hidden World of Snakes

      • 14.15The Hidden World of Snakes

      • 15.05Venom Files - Anatomy of a Snake Bite

      • 15.50Slangenes overraskelser

      • 16.35Den fantastiske dr. Pol

      • 17.15Den fantastiske dr. Pol

      • 18.00Desert Lions: Surviving At Skeleton Coast

      • 18.45Dødelige slanger

      • 19.25Slangenes overraskelser

      • 20.10Desert Lions: Surviving At Skeleton Coast

      • 20.55Den fantastiske dr. Pol

      • 21.40Den fantastiske dr. Pol

      • 22.25The Hidden World of Snakes

      • 23.10Desert Lions: Surviving At Skeleton Coast

      • 23.55The Hidden World of Snakes

      • 00.40Germany's Magic Mountains

      • 01.25Portugal's Wild Wonders

      • 02.10Portugal's Wild Wonders

      • 02.55Slangenes overraskelser

      • 03.40Germany's Magic Mountains

      • 04.25Portugal's Wild Wonders

      • 05.10Slangenes overraskelser

      National geographic wild

      Desert Lions: Surviving At Skeleton Coast

      I kveld klokken 18.00

      Desert Lions: Surviving At Skeleton Coast
      National geographic

      Den fantastiske dr. Pol

      Fredag 20.55

      Den fantastiske dr. Pol
      National geographic wild

      The Hidden World of Snakes

      Fredag 22.25

      The Hidden World of Snakes
      National geographic

      Super Scam Me

      Lørdag 24 . oktober 21.00

      Super Scam Me
      National geographic

      Hitlers siste kamp

      Fredag 23.00

      Hitlers siste kamp
      National geographic wild

      Afrikas farlige rike

      Lørdag 19.15

      Afrikas farlige rike
      National geographic wild

      Slangenes overraskelser

      Fredag 19.25

      Slangenes overraskelser
      Reklame
      National geographic

      Trafficked with Mariana Van Zeller

      Lørdag 21.00

      Trafficked with Mariana Van Zeller
      National geographic wild

      Heartland Docs

      Mandag 18.00

      Heartland Docs
      National geographic

      Megastructures: Icebreaker

      Torsdag 29 . oktober 22.00

      Megastructures: Icebreaker
      National geographic

      OceanXplorers

      Lørdag 24 . oktober 22.15

      OceanXplorers
      National geographic wild

      Villdyrenes rike

      Mandag 19.25

      Villdyrenes rike
      • Hjem
      • TV-Guide
      • Serier
      • Dokumentarer
      • Hvordan se kanalen
      • Følg oss
        • National Geographic
          • National Geographic
          • National Geographic
          • Hvordan se kanalen.
          © 2026 NATIONAL GEOGRAPHICCopyright - All Rights Reserved. COOKIE POLICY - Personvernpolicy - Brukervilkår - SB&EUs personvernerklæring - Opphavsrett og AI