• Hjem
  • TV-Guide
  • Serier
  • Dokumentarer
      1. Hvordan se kanalen

    1. Se programmer også på
  • Kontakt oss
      • National Geographic
        • National Geographic
        • National Geographic
      • NATIONAL GEOGRAPHIC SOCIETY
      • Annonsører
      • COOKIE POLICY
      • Personvernpolicy
      • Brukervilkår
      • SB&EUs personvernerklæring
      • Opphavsrett og AI

      Din e-postadresse er verifisert og legges til i vår database. Du abonnerer nå på NatGeo nyhetsbrev

      Din e-postadresse er verifisert og legges til i vår database. Du abonnerer nå på NatGeo sitt nyhetsbrev

      Your account has been verified! Welcome to 24kitchen! Become a great cook with help of the best chefs and their best recipies.

      National geographic

      Monsters: The Truth Behind the Myths

      I kveld kl. 21.00

      Monsters: The Truth Behind the Myths

      På TV nå:

      Hele sendeskjemaet
      På TV nå:

      Hemmeligheter på havets bunn: Krigen i Arktis

      • 06.00Hemmeligheter på havets bunn: Krigen i Arktis

      • 07.00Car S.O.S

      • 08.00Car S.O.S

      • 09.00Skjulte hemmeligheter fra 2. verdenskrig

      • 10.00Skjulte hemmeligheter fra 2. verdenskrig

      • 11.00Vinterveiens helter

      • 12.00Magic of the Disney Treasure

      • 13.00Epcot Becoming: Inside the Transformation

      • 14.00Flyhavarikommisjonen

      • 15.00Car S.O.S

      • 16.00Car S.O.S

      • 17.00Richard Hammond's Workshop

      • 18.00Vinterveiens helter

      • 19.00Vinterveiens helter

      • 20.00Clarkson's Farm

      • 21.00Monsters: The Truth Behind the Myths

      • 22.00How The Tudors Lost Their Heads

      • 23.00Flyhavarikommisjonen

      • 00.00Car S.O.S

      • 01.00Andre verdenskrig fra oven

      • 02.00Egypts tapte skatter

      • 03.00Egypts tapte skatter

      • 04.00To Catch a Smuggler

      • 05.00To Catch a Smuggler

      På TV nå:

      Nature's Nurseries - The Next Wild Generation

      • 06.00Nature's Nurseries - The Next Wild Generation

      • 06.45Amerikas ville steder

      • 07.05Amerikas ville steder

      • 07.30Jaguar: Jungle Icon of Guyana

      • 08.15Kannibalhai

      • 09.00Nature's Nurseries - The Next Wild Generation

      • 09.50Jaguar: Jungle Icon of Guyana

      • 10.35Kannibalhai

      • 11.20Perfect Predator

      • 12.05Afrikas elvegiganter

      • 12.50Nature's Nurseries - The Next Wild Generation

      • 13.35Big Little Giants

      • 14.15Dragens dag

      • 15.00Amur-tigeren

      • 15.45Jaguar: Jungle Icon of Guyana

      • 16.30Den fantastiske dr. Pol

      • 17.15Den fantastiske dr. Pol

      • 18.00Hunters of the Reef

      • 18.45Asias ville hemmeligheter

      • 19.30Jaguar: Jungle Icon of Guyana

      • 20.15Hunters of the Reef

      • 21.00Den fantastiske dr. Pol

      • 21.40Den fantastiske dr. Pol

      • 22.25Big Little Giants

      • 23.10Hunters of the Reef

      • 23.55Nature's Nurseries - The Next Wild Generation

      • 00.40Kannibalhai

      • 01.25Perfect Predator

      • 02.10Afrikas elvegiganter

      • 02.55Jaguar: Jungle Icon of Guyana

      • 03.40Kannibalhai

      • 04.30Perfect Predator

      • 05.10Afrikas elvegiganter

      National geographic wild

      Hunters of the Reef

      I kveld klokken 18.00

      Hunters of the Reef
      National geographic

      Den fantastiske dr. Pol

      Onsdag 21.00

      Den fantastiske dr. Pol
      National geographic wild

      Song of the Rainforest

      Torsdag 18.00

      Song of the Rainforest
      National geographic

      Megastructures: Icebreaker

      Torsdag 22.00

      Megastructures: Icebreaker
      National geographic

      How The Tudors Lost Their Heads

      Onsdag 22.00

      How The Tudors Lost Their Heads
      National geographic wild

      Into The Carpathian Wild

      Torsdag 18.45

      Into The Carpathian Wild
      National geographic wild

      Jaguar: Jungle Icon of Guyana

      Onsdag 19.30

      Jaguar: Jungle Icon of Guyana
      Reklame
      National geographic

      Flyhavarikommisjonen

      Onsdag 23.00

      Flyhavarikommisjonen
      National geographic wild

      Secrets of the Zoo: Tampa

      Torsdag 19.30

      Secrets of the Zoo: Tampa
      National geographic

      The New Air Force One: Flying Fortress

      Tirsdag 21.00

      The New Air Force One: Flying Fortress
      National geographic

      Vinterveiens helter

      Torsdag 21.00

      Vinterveiens helter
      National geographic wild

      Kinas skjulte kongeriker

      Fredag 18.00

      Kinas skjulte kongeriker
      • Hjem
      • TV-Guide
      • Serier
      • Dokumentarer
      • Hvordan se kanalen
      • Følg oss
        • National Geographic
          • National Geographic
          • National Geographic
          • Hvordan se kanalen.
          © 2026 NATIONAL GEOGRAPHICCopyright - All Rights Reserved. COOKIE POLICY - Personvernpolicy - Brukervilkår - SB&EUs personvernerklæring - Opphavsrett og AI